Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Leden 2016

Vínobrázky pro nadační fond WINE FOR HELP

17. ledna 2016 v 16:26
Už před nějakou dobou mě napadlo, jak bych možná mohl pomoci nadačnímu fondu WINE FOR HELP, ve kterém působím jako (dobrovolný) grafik.
Jelikož sám rád kreslím, napadlo mě, že by skrze kresbu/malbu mohl pomoct úplně kdokoliv! Aby se případné obrázky k našemu fondu tematicky hodily, jako téma jsem zvolil "víno". Proto jsem nadpis této akce pojmenoval jako VÍNOBRÁZKY :)
Tyto vaše dílka bychom sbírali, a až by jich byl nějaký hezký počet, začali bychom pořádat výstavy (asi v některých vinárnách apod.) kde bychom je vystavili, a co je hlavní, vínobrázky by se daly (od určité částky) koupit, a CELÁ tato částka by putovala do rodiny s dítětem nemocným Mukopolysacharidsou. Na výstavách by byla rodina konkrétně uvedena, aby kupující vědeli, komu přesně svým příspěvkem pomáhají.
Aby kromě toho, že koupí vínobrázku člověk přispěje na dobrou věc, byl každý kupující více motivován, myslím že bude lepší, když obrázky budou nakresleny/namalovány tradičním způsobem. To ale neznamená, že digitální tvorbu budeme odmítat, lepší než nic! :)
Každý obrázek se každopádně bude archivovat (skenovat), abychom z celé sbírky pozdějí, i když budou už rozprodány, mohli udělat také katalogy, které v první řadě věnujeme rodinám s dětmi nemocnými Mukopolysacharidsou. Ale bude možnost je také zakoupit, nebo třeba vyhrát v tombole na našich benefičních akcích :)

Abych o této akci nemluvil jen tak na pázdno, sám jsem přes tento víkend nakreslil několik vínobrázků, a zvolil jsem mnou oblíbenou formu kresleného vtipu :) Tak doufám, že to nebudou příspěvky první a i poslední :-)

Pokud nám něco nakreslíte, určitě se dohodneme na převzetí, nebo poslání poštou. Pokud budete preferovat digitální verzi, můžete poslat na můj e-mail r.kelbich@gmail.com a do předmětu napsat "Vínobrázky"

Předem děkuji moc všem, kteří se do mého nápadu zapojí, anebo ho alespoň budou šířit dále. Věřím, že tak všichni pomůžeme dobré věci poměrně zábavným způsobem :-)

Více o našm nadačním fondu na www.wineforhelp.cz