Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Září 2015

Můj první COSPLAY! :) (METAL GEAR)

6. září 2015 v 10:45
Pokud jste ještě neslyšeli slovo COSPLAY, a divíte se co to je...v Poslední době více více se objevující cizí slovo složené ze dvou anglických slov Costume + Play. Dozvěděl jsem se o této zálibě už mnohem dříve, a nejvíce intenzivně asi skrze moji spolužačku Lass Rickman (Alassa), která se této zálibě věnuje poměrně dost :)

Je to celé o tom, že člověk si sám vytváří kostým a snaží se tak vypadat jako některá z filmových, animovaných nebo filmových postav :) Pokud by někdo však potřeboval rekvizitu, která by šla jen těžko vytvořit, nebo by měla vypadat opravdu skěle, můžu doporučit obchod Warboss (www.warboss.cz) kam stačí napsat a určitě se budete moci domluvit na tom, aby Vám kluci cokoliv vytvořili, jsou opravdu šikovní.

Vždycky mě bavilo koukat na fotky cosplayerů, na to, jak si kdo poradil s jakým kostýmem, je to hodně o kretivitě a nápaditosti. Před pár dny Alza vypsala soutěž právě na toto téma. Přesné zadání je vytvořit si cosplay na téma herní série METAL GEAR, a vyfotit si tak selfie. Byla to pro mě super příležitost vyzkoušet si tak konečně také tuto moderní zálibu :-) I hned jsem začal přemýšlet jakou postavu napodobím, a nakonec jsem do toho vtáhl i moji přítelkyni :) Jelikož herní sérii znám už z mých dětských let, kdyz mě hra Metal Gear Solid opravdu okouzlila, nejen svým skvělým atmosférickým příběhem. Jednalo se tak o moji srdeční záležitost :) A tak naše fotky přikládám, a budu rád když nám je na Facebooku olajkujete nebo okomentujete :)

Zdraví Vás Snake! (ona herní postava) :D


SNAKE
SNIPER WOLF