Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Pozvánka na benefiční akci PRESS PLAY TO HELP!

2. dubna 2015 v 11:39

Tímto bych chtěl úplně všechny poprosit, aby zvážili, zda by 27. dubna nechtěli zajít na naší benefiční akci a podpořit tak dobrou věc! Výtěžek celé akce půjde zase na děti postižené nevyléčitelnou nemocí Mukopolysacharidosou, což je poslání našeho nadačního fondu WINE FOR HELP (http://www.wineforhelp.cz/)

Pokud vstupenku koupíte v předprodeji, bude stát 300 KČ, (na místě bude za 450,-Kč) což bude sám o sobě příspěvek na účel akce, a to je fajn ne? Navíc si užijete bohatý program, který odhaluje už samotný plakát.

Tak doufám že se tam uvidíme! :) Pokud např. neradi přispíváte formou transakcí na různé účty, přijďte alespoň na naši akci, nebudete litovat! :)

P.S.: Pokud by to někoho napadlo, tak nikdo z našeho fondu nemá žádný příjem, všechno děláme zadarmo, pro dobrou věc.
Já dělám všechno přes grafiku, takže doufám, že najdeme i další lidi, co s námi rádi pomůžou, více o Mukopolysacharidose a našem fondu na zmiňovaných webových stránkách - http://www.wineforhelp.cz/

Kdo máte Facebook, tak naše stránka tam je - https://www.facebook.com/wineforhelp?fref=ts
A facebookovou pozvánku na akci najdete na - https://www.facebook.com/events/441309009360328/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama