Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Leden 2015

Vzpomínka na předzimní období v podobě několika mých fotek mojí přítelkyně :)

22. ledna 2015 v 13:16
V listopadu jsme s Domčou zašli do přírody, a udělali pár fotek (už v listopadu byla celkem zima, ale Domča je odvážná modelka Usmívající se) Fotili jsme v Mirošovicích, a dokonce jsme potkali i divočáky, kteří v lese proběhli přesně místem, na kterém jsme asi minutu před tím fotili :) (Zřejmě čekali až laskavě odejdeme a mohli by proběhnout Usmívající se)
Naše příští zastávka bude na nějakém opuštěném místě, tzv. Urbexu :)

Nadační fond Wine for Help

19. ledna 2015 v 16:21
Nadační fond Wine for Help, pro který dělám, vznikl poměrně nedávno, ale už jsme stihli několik zajímavých věcí. Například už nám běží webové stránky :) WWW.WINEFORHELP.CZ Dále už máme i své vizitky :) A kromě dvou benefičních akcí jsme o Vánocích rozdali některým sourozencům dětí nemocných Mukopolysacharidosou cca 25 000, které jsme dostali od firmy Business lease. I vy můžete přispět, jakoukoliv částkou, na našem transparentním účtu 2400690513/2010
Nejdříve si však přečtěte o zákeřné, nevyléčitelné nemoci Mukopolysacharidosa, kvůli které náš fond vznil.
A pro představen WINE FOR HELP už přikládám jen několik vdeí, které najdete na našem Youtube profilu Wine for Help TV:

Kreslená podpora pro Charlie Hebdo

9. ledna 2015 v 14:10 | Roman Kelbich
Jakožto člen předsednictva České unie karikaturistů (ČUK) jsem na naší Facebookové stránce uspořádal sbírku kreslených obrázků tvořených v reakci na ohavný teroristický útok na redakci Charlie Hedbo (7.1.2015).
Příspěvky posílají jak členi ČUK, tak i ostatní autoři, akce je otevřená komukoliv, kdo bude mít chuť se nějak pomocí tužky vyjádřit! Své dílka nám posílejte na e-mail cuk-fejsbuk@email.cz

Nyní máme naspořádáno 20 prací, ale určitě ještě přibudou!