Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Malování srdce v Poděbradech

14. května 2014 v 13:51


Včera k večeru jsme se vrátili z Poděbrad, kde jsme se podíleli na přípravě "mírových" srdcí. Tento projekt je vytvářen studenty výtvarných škol, a jedná se design (malbu) jednotlivých srdcí ke každému jednotlivému státu Evropské unie. To znamená 28 srdcí, které se v sobotu 17. 5. ve 14:30 v Poděbradech slavnostně odhalí, a dokonce rozsvítí :) Slavnostní odhalení bude probíhat v přítomnosti velvyslanců všech členských států EU a k tomu bude mít projev předseda vlády Bohuslav Sobotka.
Akce se pořádá jako součást oslav 550. výročí mírové mise krále Jiřího z Poděbrad.

Já jsem měl to štěstí, že jsem měl možnost pokusit se navrhnout návrh pro Českou republiku, ač jsem s tím vůbec nepočítal, můj návrh byl úspěšně vybrán. Proto jsem se včera, s několika spolužáky vydal do Poděbrad tuto naši "misi" vykonat :)
Nesmím zapomenout na spolužáky z Hollarky Jirku Tyrola a Mirka Musiče, kteří mi pomohli můj návrh přenést na veliké srdce :)

Abyste vědělli, jak takévá akce probíhá, přikládám video, opět natáčené přímo z našich hlav :)


O této akci se můžete dočíst např. také na stránkách Supšky, kam jsem chodil na střední školu - http://www.sups.cz/skola-akce/srdce-v-barvach-statu-evropske-unie/

Nyní jsme zde však byly reprezentovat Hollarku - www.hollarka.cz (o akci se zde ale zatím nedočtete)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama