Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Rychlokarikatury na Prague Handball Cup na Harfě :)

21. dubna 2014 v 12:36


Tak za sebou mám narozeninovou sobotu, kterou jsem oslavil pětihodinovým kreslením rychlokarikatur bez jediné přestávky na akci Prague Handball Cup Remix v Galerii Harfa. :-)
A jelikož si můj otec v nedávné době pořídil sportovní kameru GoPro Hero 3 White, napadl mě zajímavý nápad, a to zdokumentovat si část této akce a to přímo z mé hlavy, takže Vám nyní mohu zprostředkovat ukázku toho, jak taková akce vypadá z mého pohledu :-)

Takže video sem přikládám s doprovodem muziky mých dobrých přátel (kapel High Society a Lost In New York)


A zde pár nepovedených fotek, které jsem před a po kreslení stačil vyfotit mým kompaktním foťákem :)

Můj kolega z České Unie Karikaturistů (www.ceska-karikatura.cz) Jaroslav Dostál, který se mnou na této akci kreslil také. Seděli jsme vedle sebe u tohoto stylu, ale na videu si ho asi bohužel nevšimnete, neboť je moc zrychlené.


Zde je fotografie tetovacího stánku, který byl hned po mé pravici, a proto vím, jaký byl zájem i o tuto "atrakci" a že kromě nás, karikaturistů, si ani tento pán ani na chvíli neodpočinul :)


Fotka po šichtě... :)


A zde už jeden z posledních "modelů" u Jaroslava Dostála :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama