Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Žába v mixéru mi vyhrála první místo v soutěži s YOYO STORE :)

25. března 2014 v 13:50
Vyhraná soutěž v YOYO STORE

Tak mám na kontě další vyhranou soutěž, tentokrát návrh na yoyo :) Byl to první nápad co mě napadl, nakreslit prostě žábu, která by při točení připomínala žábu v mixéru ze známých "kameňáků" :)
Obchod Yoyo store mě velice potěšil, nejen tím, že vůbec existuje :) Ale také hlavně porotou, která vybrala můj návrh, ač nedisponoval moc velkým počtem tzv. "lajků" na Facebooku. Jelikož takové soutěže, kde se vybírá dle počtů hlasů od lidí mě opravdu už odrazují, neboť asi všichni víme, jak takové soutěže dopadají...Když chce zadavatel kreativní soutěž, měl by si sehnat také porotu, pokud chce férovou hru ;)
P.S. Snad už během tohoto měsíce by měla jít žába do tisku, takže až dostanu toto yoyo, určitě se s vámi podělím o fotku :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama