Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Únor 2014

Soutěž na Facebooku - Namalujte Angelinu Jolie

26. února 2014 v 12:20


Na Facebooku se objevila soutěž s názvem "Namalujte portrét 2014" A nebyl bych to já, abych se nezúčastnil, i když jsem to pojal tak trochu po své, jak uvidíte :)) Zadáním je nakreslit portrét Angeliny, dle přiložené fotografie - zde

Já jsem tedy nakreslil už tři verze, ty přikládám sem :)
Poslední ohled za Vánoční soutěží od JCDecaux

17. února 2014 v 10:27
Přes leden probíhala na 30 pražských zastávkách vánoční soutěž od JCDecaux. Někteří z Vás mi zaslali hlas, za což děkuji. Soutěž jsem sice nevyhrál, ale malou výhrou pro mě bylo samotné vystavení mého komiksu na zastávce Vysočanská.
P.S.: Popravdě jsem komiks po Praze hledal a nenašel, což mě trochu mrzelo, ale nyní jsem ho objevil vyfocený na webových stránkách Metra! Takže ho přikládám jako dnešní příspěvekMůj výtvarný blog na facebooku! :-)

12. února 2014 v 10:56
Pro všechny, co mají Facebook...a myslím že jich není málo :) Jsem založil stránku, nazvanou "Cartoon by Roman Kelbich" kam se může kdokoliv přidat, a sledovat moji tvorbu, zaměřenou především na cartoon (komiks, karikatury, vtipné obrázky atd...) Budu rád, když se přidáte. Facebook samozřemě mám už dlouho, ale přidávám si tam jen lidi které znám, sem můžete úplně kdokoliv! :) Budu rád za každeého fanouška! :)
Své fanoušky nechci moc tzv. spamovat (Zahlcovat je novými zprávami) A tak jsem si určil takové nepsané pravidlo, že každý den přidám jeden příspěvek s nějakým dílem! :)


Ahoj! :)