Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Soutěž s vánoční tematikou :)

8. ledna 2014 v 22:05
Společnost JCDecaux pořádá Vánoční soutěž, která se pomalu blíží do finále, nyní je vybráno 30 nejlepších prací, které prý budete moct vidět na pražských city lightech. Účastnil jsem se jak já, tak i moje přítelkyně. Já jsem zkusil štěstí se zbrusu novým vánočním komiksem, a Dominika vsadila na ladnost ženského těla a jejího oblíbeného koníčku, pole-dance. Jelikož jsem muž, a zároveň ocením originalitu a vtip, věřil jsem, že alespoň ona se dostane do zmíněné TOP 30. Bohužel se to stalo přesně naopak. Ve výběru je jen můj komiks, sice mám radost, ale přál jsem to hlavně Domče, která štěstí v soutěži zatím nepotkala (narozdíl ode mě) No radujme se alespoň tedy z mého komiksu, a posílejme mu hlasy :)) Pokud se ovšem líbí...:) Chtěl jsem hlavně trochu zabavit lidi, kteří se budou nudit na zastávce, kde zrovna bude moje dílo, a tak se alespoň na chvíli ponoří do mého vánočního příběhu pomocí plakátu s mým komiksem :)

ZDE můžete jak hlasovat po můj komiks, který najdete úplně dole, tak vidět výběr nejlepších 30 děl.

Přikládám sem jak komiks, tak Domči fotku, a zajímal by mě Váš názor, co by podle vás nemělo chybět v top 30 výtvarných dílech Vánoční soutěže :) Zaměření ani technika nebyly nijak zadané, pouze to, že se má jednat od 2D, kvůli prezentaci na city lightech :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama