Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Komiksový seriál s metalovým Mattem

31. ledna 2014 v 17:46
Vzhledem k tomu, že mám opravdu rád muziku, a především si rád poslechnu tvrdší rock, napadlo mě spojit tuto moji zálibu s další mojí zálibou, což je kreslení komisků, a vymyslet tak nový námět pro krátké komiksové stripy. úvodní komiks této série jsem nakreslil už před několika měsíci, jako celostránkový komiks formátu A4, ale nyní jsem zjistil, že na vyjádření krátkých vtipů zaměřených na rockovou subkulturu budou stačit krátké, cca tří okýnkové komiksové stripy...A třeba se někomu zalíbí, a dostanou se i na veřejnost...Nebo't i to by mě dost potěšilo, protože pokud se nemýlím, na komiksvé stripy tohoto typu jsem zatím nikde v ČR nenarazil :)
Tak doufám že nejen fanoušky tvrdšího rocku alespoň trochu pobaví! :-) A pokud byste měli nějaký nápad na další stripy, napiště! :) Celý tento rockový projekt je ještě v plenkách...:-)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 stories69 stories69 | Web | 31. ledna 2014 v 17:54 | Reagovat

Úžasné komixy, vážně mě rozesmály :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama