Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Říjen 2013


Vztyčený prostředníček před Pražským hradem

21. října 2013 v 19:49
A k závěru dne ješte přikládám moji nakreslenou reakci k dnešnímu dění, kdy známý kontroverzní umělec recesista David Černý umístil na ponton na Vltavě obrovskou ruku se vztyčeným prostředníčkem směřující k Pražskému hradu. Chce tak 4 dny před volbami poukázat na hrozby návratu komunismu v Čechách.

Já na to reaguji tímto obrázkem a skromným textem.. "Ten hrad, za to chudák nemůže...." :)


Výsledky soutěže s předvolebními fóry

21. října 2013 v 19:41
Tak jsem se před chvílí dozvěděl výsledky soutěže na serveru www.topdesigner.cz o nejlepší předvolební fór (jelikož předčasné volby do poslanecké sněmovny jsou už tento víkend)
Nad touto soutěží jsem dost přemýšlel a skicoval téměř každý nápad. Nakonec se mi to celkem vyplatilo, neboť jsem vyhrál druhé místo :)
Je to již už několikátá soutěž, ve které jsem něco vyhrál, což mi dodává sebevědomí a přesvědčuje mě o faktu že má tvorba snad není úplně zbytečná :)




Jak juž jsem psal, hlavním tématem této soutěže, a obecně mé tvorby je pobavení čtenářů...na moje vtipy se můžete podívat v předešlém článku, ale sem přikládám odkaz na všechny soutěžící, ať Vás pobaví i jiní :) Jedne z mých deseti zúčastněných výtvorů se umístil na druhém místě :) http://www.topdesigner.cz/contest/view-contest/Volby-11072.html

VOLBY 2013

4. října 2013 v 13:24
Jak se těšíte na Volby 2013? :) Že není koho volit? Ano, máte pravdu :))
Každopádně jsem našel zajímavou soutěž na stránkách www.topdesigner.cz a účastním s ejí pomocí vtipů na toto téma. Je to zábava :) Ale hlavním mým cílem je pobavit Vás, takže s epokochejte! :)