Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Září 2013

Video z plenéru

14. září 2013 v 14:23
Včera jsem se vrátil z plenéru na Šumavě, kde jsme strávili jeden týden a naším úkolem bylo zpracování projektu, vycházejícího z inspirace tamní prostředím. Někteří tvořili jednostivě, ostatní tvořili pracovní týmy. Já sám jsem se stal součástí tříčlenného týmu a naším výsledkem se stalo krátké video, jehož hlavním scénáristou se stala šumavská krajina. Jeho charakter bych nijak nepopisoval a nechal bych jeho zhlédnutí na Vás. Trvá jen něco pod tři minuty, takže to není žádný velký žrout času. Doufám že se bude líbit :)


Zároveň bych chtěl pochválit i ostatní projekty, které se od sebe kupodivu vždy poměrně lišily, každý měl svoji originální myšlenku, i zpracování, použitá média byla od kreslení a malování, přes fotografii, až po videoart. Opravdu mě překvapila kreativita mladých lidí, dosažená během pár dní... Tím bych Vás chtěl potěšit tím, že všechna tato díla budou časem k vidění v galerii, kterou časem upřesním :) Doporučoval bych Vám všem přijít se podívat, neboť já sám jsem byl při konzultacích a korekturách velice překvapen :)