Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Září 2012

Výtvarný kroužek pro děti v Mraveništi v Říčanech

18. září 2012 v 21:22
Od zítřka budu vést výtvarný kroužek v Říčanech u Prahy v centru volného času - v Mraveništi
Bude každou středu od 16:30 do 18:00 a je vhodný pro děti od 5 let až po žáky, kteří by např. chtěli pomoct s přípravou na talentové zkoušky. Probereme techniky, jako kresba, malba, koláž, komiks, karikatura, pohyblivé obrázky atd... Vcelku bude záležet, co děti bude zajímat...:)

Tak pokud byste měl někdo zájem, napište mi na r.kelbich@gmail.com

Majákování 2012

13. září 2012 v 20:36
Majákování 2012
6. října všichni doražte na zajímavou akci na Libeňském poloostrově - Majákování! Bude jídlo, pití, muzika, tombola, lodě, příjemná atmosféra a ohňová show!
Vstupné bude 100,- Kč což není tolik, neboť uvidéte velice povedený revival The Beatles, mladou nadějnou kapelu High Society, folk rockové uskupení Kdyžužtakuž a další mladou kapelu Orangees


TADY PŘIKLÁDÁM VIDEA, NA CO SE MŮŽETE NA LETOŠNÍM MAJÁKOVÁNÍ TĚŠIT:

THE BEATLES REVIVAL - www.thebeatles.czHIGH SOCIETY - www.highsocietyband.cz


PYROTERRA (Ohňová Show)

Kdyžužtakuž (folk-rock) bandzone.cz/kdyzuztakuzA zde videa o Majáku a Majákování z minulého roku :)Rockování je za námi, Majákování před námi! :-)

13. září 2012 v 20:23
Rockování 2012 se dle mého názoru (ne jen dle mého) rozhodně povedlo, dorazilo okolo 1000 lidí, počasí bylo jako na objednávku (což jsme už pár let na Rockování nezažili) a panovala podle mě i dobrá nálada, kapely opravdu stály za to, ač některé nedorazili, a nejvíce to asi zabolelo u Vítkáčů, kteří byli jedni z hlavních taháků (pro starší generaci posluchačů) Bohužel den před festivalem oznámili, že frontman Růžek leží v nemocnici a tka nejsou schopní koncertování...

Každopádně vše je už za námi, a já se nebudu zdržovat nějakou amatérskou recenzí, a přikládám sem profi recnze z jiných webů :) V čase přítomném už pracujeme na další akci a to na Majákování 2012! :)A zde krátky sestřih z Rockování 2012 se ukázkou od každé letošní kapely :)


www.rockovani.cz