Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Rockování

26. dubna 2012 v 18:58 |  muzika
Pomalu se blíží už 7. ročník, téměř už tradičního festivalu ROCKOVÁNÍ, který se koná v mém městčku, v Mnichovicích u Prahy :) Tak trochu na něm spolupracuji s hlavním a organizátorem a "otcem" tohoto festivalu-Milošem Hejným. Zpočátku jsem se stal fotografem fetivalu, cca 2 roky zpátky, dneska už se starám i o ostatní grafiku a taky o facebookové stránky festivalu. V posledních letech návštěvnost festivalu poněkud upadala, a tak jsme se moc snažili Rockování oživit, a doufám že se to alespoň zčásti povedlo! Program kapel už je téměř hotový, zřejmně už k žádné velké změně nedojde a tak jsem začal vytvářet plakát, zdá se, že u něj už také k žádným velkým změnám nedojde.


Letošní Rockování bude opravdu ctít svůj název, a tak se v Mnichovicích objeví kapely, které byste v Mnichovicích asi jen tak nečekali, a tak zde na jeden den propukne pořádné peklo, rockeři těšte se! :) A pokud by snad někho tolik neholdoval rocku, letos pro něj máme alespoň kapelu Vítkovo Kvarteto, sice také rockovou kapelu, ovšem kapela, která si získala snad každého svoji peckou "Pražskej démon" :)


Takže se uvidíme v srpnu na Rockování! Kde budu opět oficiální fotograf :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama