Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Frodo Open Air 22

16. dubna 2012 v 9:14 |  muzika
dort

Tuto sobotu se uskutečnil už 4. ročník mega festivalu Frodo Open Air, který se konal u mě na zahradě :) Přesně to byl Frodo Open Air 22, kde ovšem konečné číslo nepopisuje ročník festivalu, ale věk jednoho Froda Pytlíka... Narozeniny to ovšem nejsou jen mé, duben je podle mě měsícem porodů, neboť plno mých přátel jsou právě Berani. Jsem to já, je to moje přítelkyně (která slaví narozeniny o den dříve než já) můj bratr, moje máma, můj kamarád Houba a sposta dalších... Datum 14.dubna 2012, kdy probíhal letošní Frodo Open Air se dononce trefilo přímo do dne narozenin Karla Stejskala, bubeníka kapely High Society, kteří jsou s touto akcí už nějak spjati :)
První důvod proč pořádat tuto akci pro mě byla moje tehdejší kapela RoToPeT. Časy se ale mění, a to brutálně. RoToPeT už dávno vyhynul, a snad se dá říci, že malý pozůstatek z něj je právě frontman kapely High Society, Josef Stejskal, který z bláta (RoToPeTu) skočil do nadějného vlaku, původně se jmenujícího 4Racket, nyní, řekl bych už plnohodnotného High Society. Zahrál si tak na každém ročníku naší oslavy :)
Díky kamarádovi Youtubovi Vám můžu pro srovnání ukázat určitý průběh tohoto festivalu, přikládám všechna videa z této akce, co jsem uploadoval na internet, a hlavně je řadím podle ročníku, takže si myslím, že teď můžete prožít unikátní zážitek!!! :)
Frodo Open Air 19 (2009) - RoToPeT - soutěžní video s Twixem :)Frodo Open Air 20 (2010) - 4RACKET (Dnes už High Society)Frodo Open Air 21 (2011) - High Society

Frodo Open Air 21 (2011) - Kapela Kdyžužtakuž, která se letos bohužel nemohla zúčastnik kvůli nemoci zpěváka

A nejnovější Frodo Open Air 22 (2012)A nesmím zapomenout na kapelu mého kamaráda Ivana Bělky - Enola Guns, která nám zde také několikrát dělala společnost, bohuže už se také rozpadla :-(

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama