Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

A tady můj pokus o barevnou animaci :)

1. března 2012 v 20:58 |  moje autorská videa
Jednou už jsem si animaci vyzkoušel, bylo to ve studiu animovaného filmu na Barrandově, a je to už několik let...:) (výsledek těchto 3 týdnů můžete najít zde v rubrice "moje autorská videa" nebo přímo na www.youtube.com pod názvem Moucha)
Tentokrát jsme ve škole (VOŠ Hollarka-obor-kresba ilustrace v médiích) dostali za úkol taky animaci. Ovšem bohužel nám už nikdo nevysvětlil jak se taková animace dělá. Vzpomněl jsem teda na staré časy, na praxi na Barrandově, a tentokrát netvořil úplně klasickou cestou, jako se dříve animovalo, ale pomáhal si i počítačem a scanerem. :) Ovšem ani to práci až tak neusnadnilo. Mohl jsem si sice pomoct programem Flash, ten ale zatím moc neovládám, a tak jsem film skládal opravdu okýnko po okýnku, programu Photoshop..:) Výsledek sem přikládám, snad se bude aspoň trochu líbit. Dalo by se na tom ještě opravdu ledacos vylepšit..ale znáte mě..jak jsem línej..když o nic" nejde...:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama