Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Podařilo se mi ukázat celému světu můj blog!!! :)

26. února 2012 v 17:12 |  moje autorská videa
Na můj blog nikdo moc nechodí...Je to nejspíš tím, že jsem ho zatím nikde neprezentoval a tak o něm nějak nikdo neví. S tím jsem chtěl ale skoncovat! Půjčil jsem si miliony dolarů, za které jsem nechal postavit obrovskou stage, na které mají hrát jen ty nejlepší a nejznámější rockové kapely, a díky nim jsem měl možnost udělat reklamu mému blogu. Jsem rád že jsem vymyslel variantu propagace, za kterou se nemusím stydět-na tuto skvělou stage jsem nechal umístit několik nápisů odkazující na mě. Ten nejdůležitější nápis je Rokel.blog.cz což jsou moje stránky na www.blog.cz
Jsem rád, že všichni fanoušci rockové muziky, si nyní při koncertech zde (na Frodo´s Stage) nebudou všímat jen hrající kapely, ale také mého blogu, který se jim tak zajistě vryje do hlavy a pak sem určitě někdy zavítají...možná zrovna teď! Pokud ano, zdravím Vás a děkuji za návštěvu! - Hello, I thank you for your invite!!! :o)
No tak to je asi vše co bych napsal k mé propagaci blogu, o které píši převážně kvůli soutěži na www.blog.cz. Pokud se mi zadaří, dá se skoro říct, že se mi vrátí 6 000! No a za to mi přece ty miliony dolarů na vybudování mé Frodo´s Stage stálo!!! :))


Roman Kelbich, alias Frodo, alias Snad mě někdo nebude brát vážně..:))

VIDEO Z KONCERTU :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alfi Alfi | Web | 27. února 2012 v 16:46 | Reagovat

pěkněě :DD

2 Abigail Abigail | 28. února 2012 v 7:01 | Reagovat

To je naprosto úžasné! To ti muselo dát spoustu práce. Líbí se mi to zatím nejvíc ze všech ;))). Držim palce :)

3 Frodo Frodo | 28. února 2012 v 13:12 | Reagovat

Děkuju Vám :) Práce to dalo opravdu hodně :) Ani se mi do toho moc nechtělo, neboť na takovýdle manuální věci moc nejsem, to spíš kreslení nebo focení...:) Ale nakonec jsem rád, že mám svoji osobní stage :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama