Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

HIGH SOCIETY-Vždyť ji znám

25. února 2012 v 15:16 |  muzika
Nemohu opomenout moje kamarády, co založili supr kapelu, ve kterou věřím, a brzy o ni určitě bude vědět kdekdo! :) Jedná se o kapelu High Society, která je se mnou i tak trochu spjata, a to tím, že její frontman-Josef stejskal prožíval těžké začátky se mnou, kamarádem Houbou a Tikym, v hororovém projektu jménem RoToPeT :)) Kdo RoToPeT znal, tak asi neuvěří, jak se Pepa vypracoval, a v jaké kapele nyní může působit!
Již nahráli své první demo, které si můžete poslechnout ZDE a k tomu hlavně natočili svůj první a hnedka profesionální klip. Určitě se na to podívejte, poslechněte muziku, jsem si jistý, že Vás High Society nezklamou! :) Jedná o kapelu, kterou podle mě čeká podobný osud jako např. kapelu Charlie Stright, ne-li ještě lepší! :) Ale je třeba pro to něco udělat, sdílejte jejich tvorbu, mluvte o nich, a tak dále, je třeba podporovat mladé umělce! :)Křest dema High Society v Rock Kafe-více fotek z této akce najdete ZDEBývalý projekt RoToPeT-alespoň některé fotky se docela vyvedly..:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama