Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Únor 2012


Podařilo se mi ukázat celému světu můj blog!!! :)

26. února 2012 v 17:12 moje autorská videa
Na můj blog nikdo moc nechodí...Je to nejspíš tím, že jsem ho zatím nikde neprezentoval a tak o něm nějak nikdo neví. S tím jsem chtěl ale skoncovat! Půjčil jsem si miliony dolarů, za které jsem nechal postavit obrovskou stage, na které mají hrát jen ty nejlepší a nejznámější rockové kapely, a díky nim jsem měl možnost udělat reklamu mému blogu. Jsem rád že jsem vymyslel variantu propagace, za kterou se nemusím stydět-na tuto skvělou stage jsem nechal umístit několik nápisů odkazující na mě. Ten nejdůležitější nápis je Rokel.blog.cz což jsou moje stránky na www.blog.cz
Jsem rád, že všichni fanoušci rockové muziky, si nyní při koncertech zde (na Frodo´s Stage) nebudou všímat jen hrající kapely, ale také mého blogu, který se jim tak zajistě vryje do hlavy a pak sem určitě někdy zavítají...možná zrovna teď! Pokud ano, zdravím Vás a děkuji za návštěvu! - Hello, I thank you for your invite!!! :o)
No tak to je asi vše co bych napsal k mé propagaci blogu, o které píši převážně kvůli soutěži na www.blog.cz. Pokud se mi zadaří, dá se skoro říct, že se mi vrátí 6 000! No a za to mi přece ty miliony dolarů na vybudování mé Frodo´s Stage stálo!!! :))


Roman Kelbich, alias Frodo, alias Snad mě někdo nebude brát vážně..:))

VIDEO Z KONCERTU :)


HIGH SOCIETY-Vždyť ji znám

25. února 2012 v 15:16 muzika
Nemohu opomenout moje kamarády, co založili supr kapelu, ve kterou věřím, a brzy o ni určitě bude vědět kdekdo! :) Jedná se o kapelu High Society, která je se mnou i tak trochu spjata, a to tím, že její frontman-Josef stejskal prožíval těžké začátky se mnou, kamarádem Houbou a Tikym, v hororovém projektu jménem RoToPeT :)) Kdo RoToPeT znal, tak asi neuvěří, jak se Pepa vypracoval, a v jaké kapele nyní může působit!
Již nahráli své první demo, které si můžete poslechnout ZDE a k tomu hlavně natočili svůj první a hnedka profesionální klip. Určitě se na to podívejte, poslechněte muziku, jsem si jistý, že Vás High Society nezklamou! :) Jedná o kapelu, kterou podle mě čeká podobný osud jako např. kapelu Charlie Stright, ne-li ještě lepší! :) Ale je třeba pro to něco udělat, sdílejte jejich tvorbu, mluvte o nich, a tak dále, je třeba podporovat mladé umělce! :)Křest dema High Society v Rock Kafe-více fotek z této akce najdete ZDEBývalý projekt RoToPeT-alespoň některé fotky se docela vyvedly..:))