Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

"Divadlo"

26. ledna 2012 v 16:27 |  moje produkty
my music theatre

Právě nám skončilo zkouškové období zimního semestru, o kterém jsem asi nejvíce času strávil s úkolem od pana Profesora Pavla Sivka. Nejdříve mi zadání slovy "divadlo" na předmět ilustrace přišlo poněkud neatraktviní, navíc já a manuální práce, to vždycky dopadá... z toho důvodu raději nechodím na nepovinný předmět Tvorba papíru, a proto jsem se také toho úkolu dost bál..Nějak se mi nechtělo do šití šatiček a podobné...Ale nebyl bych to já, kdybych si to téma zase napromítl v muzice..přesněji v rocku :)
Přinesl jsem do pokoje krabici, položil ji na stůl. Podíval jsem se na ní a už jsem viděl její budoucí formu, "tady bude stát mini koncertní hala s těma nejlepšíma kapelama, kterejma budu pohybovat pomocí špejlí?"
Kupodivu jsem tuto představu tak nějak dotáhl aý do konce, začal jsem se tím zabývat, a udělal jak koncetní arénu z krabice, tak několik kapel, je zde výměnné pozadí, takže s tím mám ještě velké plány! :) Je možno udělat karikatury kohokoliv, a zahrát si tak na mém osobním koncertě :) (kamarádů v kapele nemám málo) Každopádně už jsme zase nabrali plno dalších zadání, a na divadlo už zas vůbec není čas... Proto Vám se přiložím to, co mám zatím hotové + takovou betaverzi rádoby animovaného koncertu :) Doufejme, že někdy v budoucnu udělám propracovanější video :) Ale potřeboval bych s tím pomoct, takže díky! :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama