Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Leden 2012

"Divadlo"

26. ledna 2012 v 16:27 moje produkty
my music theatre

Právě nám skončilo zkouškové období zimního semestru, o kterém jsem asi nejvíce času strávil s úkolem od pana Profesora Pavla Sivka. Nejdříve mi zadání slovy "divadlo" na předmět ilustrace přišlo poněkud neatraktviní, navíc já a manuální práce, to vždycky dopadá... z toho důvodu raději nechodím na nepovinný předmět Tvorba papíru, a proto jsem se také toho úkolu dost bál..Nějak se mi nechtělo do šití šatiček a podobné...Ale nebyl bych to já, kdybych si to téma zase napromítl v muzice..přesněji v rocku :)
Přinesl jsem do pokoje krabici, položil ji na stůl. Podíval jsem se na ní a už jsem viděl její budoucí formu, "tady bude stát mini koncertní hala s těma nejlepšíma kapelama, kterejma budu pohybovat pomocí špejlí?"
Kupodivu jsem tuto představu tak nějak dotáhl aý do konce, začal jsem se tím zabývat, a udělal jak koncetní arénu z krabice, tak několik kapel, je zde výměnné pozadí, takže s tím mám ještě velké plány! :) Je možno udělat karikatury kohokoliv, a zahrát si tak na mém osobním koncertě :) (kamarádů v kapele nemám málo) Každopádně už jsme zase nabrali plno dalších zadání, a na divadlo už zas vůbec není čas... Proto Vám se přiložím to, co mám zatím hotové + takovou betaverzi rádoby animovaného koncertu :) Doufejme, že někdy v budoucnu udělám propracovanější video :) Ale potřeboval bych s tím pomoct, takže díky! :)Módní přehlídka na Hollarce

19. ledna 2012 v 13:07 výstavy
Včera jsem se i přes určitý časový skluz (a to vše kvůli skokanovi v metru..) jsem se rozhodl, že se půjdu podívat k nám na školu, na módní přehlídku. Teď přes zkouškové období mám docela čas, tak proč se nepodívat na nějaké ty akce, navíc v doprovodu mé přítelkyně, a také mé kamarádky- zrcadlovky Canon 500D :)
Na přehlídku jsme dorazili něco po páté, kdy přehlídka měla začít. No a jak tomu bývá, protože jsem to zrovna tentokrát nestíhal, tak vše začalo včas..:) Byl jsem ochuzen o část řeči pana ředitele, takže skoro ani nevím, na čem jsem vlasntě byl :D Ale co můžu říct, že modely byly velice zajímavé, bylo jich opravdu dost, tolik jsem nečekal, a pohled na některé modelky byl také zábavný :) Jsem rád že jsem se na tuto akci podíval, a přikládám sem moje fotky, které jsem (v sedě) pořídil.