Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Veselé Vánoce a šťastný nový ro(c)k !!! :)

19. prosince 2011 v 8:36
Všechny Vás zdravím, a všem Vám přeju šťastné a klidné Vánoce 2011 a šťastný nový (podle Mayského kalendáře bohužel už poslední) rok, který začne bohužel už bez pana Havla- to nepíšu proto, abych byl in, ale proto, že bych nám všem přál, aby se u nás našlo mnohem více takových lidí, jako byl zrovna pan Václav Havel, i když to bude znít jako klišé..zkusme nemyslet jen na sebe, ale i na ostatní. Vždyť přece jedna z nejhezčích věcí je, když můžeme udělat radost těm druhým ;) A hlavně, i přesto, že to někdy nevypadá úplně růžově, zkusme být co nejvíce optimističtí, a brát všechno s nadhledem. Budu Vás za to mít rád! :o)

A teď bych tuto moji krátkou řeč zcela nevhodně zakončil mým nevkusným péefkem :)) Ale snad alespoň pobaví! :) PF 2012 přeje Roman Kelbich mladší :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama