Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Vánoční trhy v Mirošovicích

12. prosince 2011 v 16:55 |  moje produkty

Tak jsem měl zase tu možnost prodávat, tentokrát v Mirošovicích, odkud pochází moje přítelkyně. Je to rotomilá vesnička, ležící hned vedle Ladových Hrusic. S prodejem na zdejším místě jsem byl velice spokojen. Líbilo se mi zde dokonce mnohem více než na nedávném jarmarku v Jinonicích, i když to tu bylo mnohem menší, ale o to kouzelnější :). Hráli zde nahlas koledy, měli jsme k dispozici velké stoly, dokonce i se střechou :) Ale sníh nás stejně naštěstí (bohužel) nezastihl. Ale kdyby ano, určitě by se jen tak nerozpustil, neboť tato sobota nebyla nejteplejší..Ale i tak to byl příjemně strávený čas, a i když jsem toho opět moc neprodal, jsem rád, že jsem zde mohl být. Jen přece něco z mých výrobků se stalo budoucím vánočním dárkem, což mě velice těší a nějaké ty peníze, co člověk investuje do nákladů, se mi vrátily :)

Nad moje očekávání se zde prodávalo moje zbrusu nové pexeso s karikaturami hudebních idolů více, než knížečka o pražském orloji, do které jsme vkládali největší naděje :) A potom zde měly úspěch moje pfka, která jsem dělal na poslední chvíli :)

Trhy byly od jedné do pěti hodin, byly zakončeny krásným ohňostrojem doprovázeným muzikou. Na jeho ukázku se můžete podívat zde.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama