Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Pexeso s karikaturami hudebních legend!!!

8. prosince 2011 v 19:44 |  moje produkty
Představuji Vám můj nový výrobek, který nabízím oficiálně k prodeji na adrese http://www.fler.cz/zbozi/pexeso-s-karikaturami-hudebnich-legend-2252337 a nebo u mě osobně :)
S knížečkou o pražském orloji, která obsahuje 9 básní a 9 barevných obrázků vyprávějící legendu o Mistru Hanušovi... to vypadá dost bledě...:) Říkám si že lidi prostě nezajímají české pověsti a dějiny, a nějaká literatura...tentokrát sázím na něco, co je i mě velice blízké! :) Hudba a sranda- karikatury hudebních idolů, které všichni hudební nadšenci dobře znají! Teď je můžete mít jako pexeso! :)
60,-KČ snad neni nijak vražedná cena...a pokud Vám to tak bude připadat, schválně se zeptejte v tiskárně, na kolik by Vás takové pexeso vyšlo ;) :))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama