Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Prosinec 2011

Nový foťák!!! :)

28. prosince 2011 v 16:02
Takže díky ježíškovi, jsem ve fotografování dosti povýšil! :) Mým nejvýkonějším strojem na pořizování fotografií už není moje oblíbená Canon Powershot G11, ale nyní je to zrcadlovka Canon 500D! :) K tomu mám i přídavný blesk a objektiv, včera jsem byl fotoaparát vyzkoušet v terénu, na křtu kapely kamarádů-High Society v klubu Rock Kafe, takže sem přikládám dokumentaci :)

Veselé Vánoce a šťastný nový ro(c)k !!! :)

19. prosince 2011 v 8:36
Všechny Vás zdravím, a všem Vám přeju šťastné a klidné Vánoce 2011 a šťastný nový (podle Mayského kalendáře bohužel už poslední) rok, který začne bohužel už bez pana Havla- to nepíšu proto, abych byl in, ale proto, že bych nám všem přál, aby se u nás našlo mnohem více takových lidí, jako byl zrovna pan Václav Havel, i když to bude znít jako klišé..zkusme nemyslet jen na sebe, ale i na ostatní. Vždyť přece jedna z nejhezčích věcí je, když můžeme udělat radost těm druhým ;) A hlavně, i přesto, že to někdy nevypadá úplně růžově, zkusme být co nejvíce optimističtí, a brát všechno s nadhledem. Budu Vás za to mít rád! :o)

A teď bych tuto moji krátkou řeč zcela nevhodně zakončil mým nevkusným péefkem :)) Ale snad alespoň pobaví! :) PF 2012 přeje Roman Kelbich mladší :)


Vánoční trhy v Mirošovicích

12. prosince 2011 v 16:55 moje produkty

Tak jsem měl zase tu možnost prodávat, tentokrát v Mirošovicích, odkud pochází moje přítelkyně. Je to rotomilá vesnička, ležící hned vedle Ladových Hrusic. S prodejem na zdejším místě jsem byl velice spokojen. Líbilo se mi zde dokonce mnohem více než na nedávném jarmarku v Jinonicích, i když to tu bylo mnohem menší, ale o to kouzelnější :). Hráli zde nahlas koledy, měli jsme k dispozici velké stoly, dokonce i se střechou :) Ale sníh nás stejně naštěstí (bohužel) nezastihl. Ale kdyby ano, určitě by se jen tak nerozpustil, neboť tato sobota nebyla nejteplejší..Ale i tak to byl příjemně strávený čas, a i když jsem toho opět moc neprodal, jsem rád, že jsem zde mohl být. Jen přece něco z mých výrobků se stalo budoucím vánočním dárkem, což mě velice těší a nějaké ty peníze, co člověk investuje do nákladů, se mi vrátily :)

Nad moje očekávání se zde prodávalo moje zbrusu nové pexeso s karikaturami hudebních idolů více, než knížečka o pražském orloji, do které jsme vkládali největší naděje :) A potom zde měly úspěch moje pfka, která jsem dělal na poslední chvíli :)

Trhy byly od jedné do pěti hodin, byly zakončeny krásným ohňostrojem doprovázeným muzikou. Na jeho ukázku se můžete podívat zde.Pexeso s karikaturami hudebních legend!!!

8. prosince 2011 v 19:44 moje produkty
Představuji Vám můj nový výrobek, který nabízím oficiálně k prodeji na adrese http://www.fler.cz/zbozi/pexeso-s-karikaturami-hudebnich-legend-2252337 a nebo u mě osobně :)
S knížečkou o pražském orloji, která obsahuje 9 básní a 9 barevných obrázků vyprávějící legendu o Mistru Hanušovi... to vypadá dost bledě...:) Říkám si že lidi prostě nezajímají české pověsti a dějiny, a nějaká literatura...tentokrát sázím na něco, co je i mě velice blízké! :) Hudba a sranda- karikatury hudebních idolů, které všichni hudební nadšenci dobře znají! Teď je můžete mít jako pexeso! :)
60,-KČ snad neni nijak vražedná cena...a pokud Vám to tak bude připadat, schválně se zeptejte v tiskárně, na kolik by Vás takové pexeso vyšlo ;) :))


moje ilustrace na serveru Czechfolks.com/plus

6. prosince 2011 v 16:02 moje produkty
Už nějaký pátek jsem oficiálním ilustrátorem na serveru www.czechfolks.com/plus a protože jsem tady o tom ještě nepsal, tak si "dělám reklamu" nyní :) Nedělám reklamu jen sobě (moje ilustrace zde nejsou ani nijak kvalitní, neboť na ně nemám moc času a jejich finanční ocenění není nijak atraktivní..:)), ale hlavně také tomuto publicistickému serveru, kde každý den můžete najít nové zajímavé články od inteligentních autorů.
Takže se na czechfolks někdy určitě podívejte, třeba se tam budete i vracet ;) A pokud Vás zajímají články s mými ilustracemi, anjdete je zde http://czechfolks.com/plus/?s=Roman+Kelbich