Jmenuji se Roman Kelbich a jsem absolvent střední uměleckoprůmyslové školy (VOŠUP-SUPŠ), zabývám se ilustrací, fotografováním a popřípadě grafikou, rád pracuji na výtvorech, které mají nějaký účel a význam-proto se ve volném čase zabývám různými zakázkami, které se mi naskytnou..:-)

e-mail:frodoman@seznam.cz
mobil: 775 910 401

Únor 2011

DYMYTRY a já

4. února 2011 v 10:36 muzika
Konečně mám fotku s mojí nejoblíbenější českou metalovou kapelou Dymytry! :)
Musel jsem se pochlubit, už jen kvůli těm skvělejm maskám :)

Dymytry je metalová kapela, ve které působí např. Jiří Urban mladší (syn Jiřího Urbana z Arakainu) nebo snad nejelepší český bubeník-Miloš Meier :) Samozřejmně i ostatní členi jsou skvělí :) Kapela má, také díky svým stylovým maskám, hustě atmosférické koncerty, na kterých snad každého pořádně rozpohybuje. Texty mají jedině české (doufám že to tak zůstane) a mají svůj atypický hudební styl, který nazývají svým originálním označením "Psy-core" Je to vlastně směsice, několika žánrů spadající do metalu. Docela rychle si mě tato kapela získala, a budu jí držet palce, ať si tak získá i plno dalších fanoušků a ať má slibnou budoucnost! :) A ať si nic nedělá z velkého počtu odpůrců, kteří Dymytry urážejí a pomlouvají kvůli protekci a bůhví čemu ještě...
Protože když je někdo dobrej, tak prostě v dnešním nikdy nebude mít jednoduchý...;)

Tady je video ze křtu v Lucerně, kde jsem byl osobně i s mojí přítelkyní a moc jsme si to užili..v několika záběrech jdeme i vidět, protože jsme stáli úplně vepředu :) Pořídil jsem zde i docela dost fotek, které přikládám také :)